Slide 1
Slide 2
Slide 1

Esileht

Tere Tulemast!

Meie ilutiim on  ILUST INSPIREERITUD!

Seda sloganit hoiame meeltes ning südames igal ajahetkel kui oleme Teile, kallid kliendid, uusi soengu-ning värvitrende juustesse sobitamas.

GlamHair kollektiiviga liitub alates jaanuar 2018 meisterjuuksur EVELYN HANSBERG (Londa Proffesionals Eesti koolitaja)

GlamHair kollektiiviga on liitunud juuksur ja kauaaegne Wella peakoolitaja ANNELI SOONBERG. Anneli töötab hetkel neljapäeviti!

GlamHair  kollektiiviga on liitunud noor, andekas ja silmapaistev juuksur ELENA ELIAS.

Juuksurisalong GlamHair on loodud selleks, et iga külastaja saaks kogeda kõrgetasemelist teenindust, meisterlikku iluteenindust ning kaunist atmosfääri. Salongi eesmärgiks on pakkuda Teile iluteenust, mille andmisel peame oluliseks lähtuda Teie enda stiilist, et jõuaksime parima võimaliku lõpptulemuseni. Teid teenindavad juuksurid, kes on andekad ja trenditeadlikud, kõrgelt hinnatud professionaalid, kes täiendavad end pidevalt nii Eestis, kui ka mujal välismaal. GlamHair salongis töötavad juuksurid kuuluvad oma ala tippude hulka ja paljud kannavad ka koolitaja tiitlit. Töövahenditena kasutame ülemaailmselt hinnatud tooteid, seega on meie salongis kasutusel kvaliteetsed Wella, Sebastiani, Londa, Joico tooted.

Oleme ka usaldusväärne partner mitmetes eriprojektides: lööme kaasa hooaja kuumimates telesaadetes, kaunid ning viimistletud lokid saavad tippajakirjade kaanestaarid ning kõrgmoeloojad kasutavad meie juuksurite abikäsi oma kollektsioonide esitlemisel.

Salongi ruumid on disainitud kaasaegselt, luksuslikult ning hubaselt. Oleme loonud oma klientidele tõeliselt sõbraliku õhkkonna, et pakkuda Teile tipptasemel teenindust ning tagada Teie rahulolu igal meie salongis veedetud minutil. Lisaväärtusena pakume vaatamiseks näituseid mis vahetuvad 2-3 kuu tagant. Soovime iga näitusega Teile pakkuda midagi uut, mis rikastaks meie kõigi silmaringi!

Väärtustame kõrgelt oma püsikliente, kelle usalduse oleme teeninud.

Olete oodatud salongi GlamHair!Welcome!

Our hairdressers are INSPIRED BY BEAUTY!

Dear customer, we keep this slogan in our minds and hearts at any time when we do new hairstyle and color your hair.

Salon GlamHair is created for your comfort. Each visitor can experience the high level service, the masterful work of hairdressers and beautiful atmosphere.

The purpose of our salon is to offer you an incredible service. The most important thing for us is to understand your own style, so that together we can reach for the best result. Hairdressers who are serving you are talented and trend-conscious, highly regarded professionals who improve themselves constantly in Estonia and abroad. GlamHair hairdressers are leaders in their fields, and many of them are trainers. In our work we use globally rated products from Wella, Sebastian, Londa, Joico and Aloxxi.

Our hairdressers are working in the several hottest TV show backstages. They do shiny flowing curls and wonderful hairdo for fashion and lifestyle magazine cover stars. And even fashion creators use our hairdressers styling ideas for their collection performances.

Salon  is modern, luxurious and cozy. We have created a friendly atmosphere for our clients to provide them a high class service and guarantee their satisfaction for every minute spent in the salon.

GlamHair salon is also a gallery. Exhibitions vary every 2-3 months.

We value highly our loyal customers, whose trust we have earned.

You’re always welcome to salon GlamHair!

Glamtrade Oܜ

Reg nr: 11065698